Audio

Qendrim Pllana - Nuk U Kan Plan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2019

2019-04-29T11:32:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk U Kan Plan" kënduar nga Qendrim Pllana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qendrim Pllana i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:

Më Shumë...