A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qoentray Alba

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Qoentray Alba is a singer of Hip-Hop music. Më datë 28 Dhjetor 2017, Qoentray Alba publikon videoklipin "Nuk Lidhem Palidhje". Më datë 24 Gusht 2018, Qoentray Alba publikon videoklipin "Pa Vepra"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Black-Eagle

Doni

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Last Daddy

Unix

The Rose


Tags: Qoentray Alba

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019