Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Blag
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blag".
3. Video është e këngës "Blag", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Blag  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Body Language
Queen

Give me, body - give me - body - body -
give me your body
Don't talk, Baby don't talk
Body language
Give me your body
Just give me your body
Give me your body
Don't talk
Body language
You got red lips
Snakes in your eyes
Long legs, great thighs
You've got the cutest a*s I've ever seen
Knock me down for a six anytime
Look at me - I gotta case of body language
Body language - body language - yeah
Sexy body, sexy, sexy body
I want yoyr body
Baby you're hot
Body language

From: jvdmeer@freemail.nl


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë