Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Blurred Vision

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blurred Vision".
3. Video është e këngës "Blurred Vision", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Blurred Vision  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Blurred Vision
Written by Queen

One one one one one one one one
Yeah yeah yeah
One one one one one one one one one one
Yeah ahh
One one one one one one one one one one
One vision - one vision - one vision
One one one one one one one one one one
One one one one one
One vision - one vision
Iii One vision iii
One one one one one one one one one one
Iii One vision - one vision - one vision
One one one one one one one one one one
One vision
One one one one one one one one one one
One vision - one vision
Hey hey hey he

One flesh, One bone
One true religion
One voice, One hope
One real decision

Gimme one light - yeah
Gimme one hope - hey
Just gimme, ha
One man, One man
One bar, One night
One day hey hey
Just gimme gimme gimme gimme
Fried chicken - vision - vision - vision - vision - vision
Aah


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet