Më mbaj mend (për 1 muaj)

Queen - My Life Has Been Saved Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Words and music by Queen

This is where we are today
People going separate ways
This is the way things are now
In disarray
I read it in the papers
There's death on every page
Oh Lord I thank the Lord above
My life has been saved
Yeah yeah yeah

Here we go
Tellin' lies
Here we go (here we go)

This is the way we are today
oh ho oh ho

We're right back were we started from
People going separate ways
This is the way things are now
In disarray - hey
I read it in the papers
There's death on every page oh
Oh Lord I thank you for my
My life has been saved

My life
My life has been saved
My life
My life
My life has been saved

I'm in no doubt
I'm blind
I don't know what's coming to me


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Queen:


Komente 0


Queen - My Life Has Been Saved
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Life Has Been Saved".
3. Video është e këngës "My Life Has Been Saved", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.