Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - She Makes Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Makes Me".
3. Video është e këngës "She Makes Me", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - She Makes Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00fear me you lords and lady preachers
i descend upon your earth from the skies
i command your very souls you unbelievers
bring before me what is mine
the seven seas of rhye
can you hear me you peers and privvy counselors
i stand before you naked to the eyes
i will destroy any man who dares abuse my trust
i swear that you'll be mine
the seven seas of rhye
sister - i live and lie for you
mister - do and i'll die
you are mine i possess you
i belong to you forever
storm the master-marathon i'll fly through
by flash and thunder-fire i'll survive
then i'll defy the laws of nature and come out alive
then i'll get you
be gone with you - you shod and shady senators
give out the good, leave out the bad evil cries
i challenge the mighty titan and his troubadours
and with a smile
i'll take you to the seven seas of rhye


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet