Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Warboys

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Warboys".
3. Video është e këngës "Warboys", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Warboys  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00They were born with the knowledge of the struggle to survive
They were raised, learning only ways to stay alive
Their language is the language of the bullet and the gun
If you can see them coming, baby better run

Here come the warboys
Here come the warboys

Well they look so pretty as they march and drill
It's such, a pity that they're dressed to kill
Soldiers marching two by two
When it all comes down they know exactly what to do

Here come the... war

Warboys, warboys, children and their toys
Warboys, warboys, make lot a noise
Warboys, when the lightning exlpodes
I pray for your soul

Hup...2...3...4

Well they look so fierce they're gonna tear out your heart
When they get near we're gonna see what they got
Hold on to your soul, friend of mine
I'll see you in hell, some other time

Here come the boys

Helping to kill, those who deserve to die
Tell me who decides
You and I
We have the power


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet