Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rajmonda Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rajmonda Ademi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Gusht 2019, Rajmonda Ademi publikon videoklipin "Dashurine Nuk E Blen Dot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elona Cenaj

Mirela Ibrahimi

Neta Doko

Klarita Shuli

Dori Hibroj

Irma Marku

Xheni Bekolli

Marjana Gjika

Valbona Rushitaj

Blerta Vlashi

Tags: Rajmonda Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet