Rajmonda Ademi
  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Rajmonda Ademi është këngëtare. Më datë 10 Gusht 2019, Rajmonda Ademi publikon videoklipin "Dashurine Nuk E Blen Dot".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera