Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ralddi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Ralddi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. ka filluar te shkruaj tekste muzike ne moshen 15 vjec...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

DiabloMC

Lilnigga

Kudd

Alban Asllani

VISS

Elisjano

Montano

Lekssi

En13

Gold R4Y

Tags: Ralddi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet