Official Video

Ralien - A Koka Mire


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/01/2017

2017-01-28T19:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Koka Mire" kënduar nga Ralien.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ralien i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin