Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ralien - Despacito (Shqip)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Despacito (Shqip)".
3. Video është e këngës "Despacito (Shqip)", por nuk këndohet nga Ralien.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ralien - Despacito (Shqip)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2017

2017-07-31T15:31:38+00:00



Ti sa koha na kaloj vet edhe ti pe sheh
sonte veq me ty un do vallxoj
Vi afer teje afrohna mos ik si dje
se aromen tonde pe shijoj

Ti, ti je si magnet e une jom metal
planin te kriju per ty afrohna ngadal
Veq kur e mendoj kjo zemër shumë pulson

Tash, tash o ka mpelqen ma shumë e so normal
krejt ndjenjave tmia ju ke dhonë ti zjarr
ngadal pa gabime edhe nuk nxitoj

Refreni:
Despacito, afrohu dal-ngadal ti goco, Despacito
Disa puthje qafës une ty o ti dho
Para se me flejt, me to ti mua mkujto

Despacito, tzhveshi dal-ngadal ty goco, Despacito
Trupin tënd une e zbuloj si labirint-o
Yes sir, thui kur tpreki ti mos u frikëso

Trego qe um don ti vajzo, veq me mu ti vallëzo
Natën po thu jom e jotja
E jemja je, my favorito (Favorito, Favorito Babe)

Çkado fantazo ketë natë e bojmë ti veç mlejo
Ah sa mprovokon ti çiko
You can be, yes ma e mira

Reptura:
Si te vi um beso, vet dashuro
Jo se ke veshtir ti kritiko
Çka do qe ki parashiko
Nuk ki ka ik ti goco jo

Ça po don ti mu tregom se zemra po bon BOM BOM
Bashk na pijna natën vonë se ajo po don BOM BOM

Se theva une fjalen, ski ka ik ti gocë kerkah bre
Kqyre, kqyre, kqyre vet, mi amore ti e pave
Se krejt nata osht e jona e veten ma ndave
Se qesi momente skem me pas na ma bre

Afrohu, afrohu, afer ti afrohu
Më puth e dashurohu
Lazdrohu, Lazdrohu
E di qe ti vjen, natën me kalu
Me ti bo krejt senet qe si ki provu


Afrohu, afrohu, afer ti afrohu
Më puth e dashurohu
Lazdrohu, Lazdrohu
E di qe ta then ty me nejt me mu
Rrina na pa gjumë, zani nqiell ka met shku (Oh Yeah)

Refreni:
Despacito, afrohu dal-ngadal ti goco, Despacito
Disa puthje qafës une ty o ti dho
Para se me flejt, me to ti mua mkujto

Despacito, tzhveshi dal-ngadal ty goco, Despacito
Trupin tënd une e zbuloj si labirint-o
Yes sir, thui kur tpreki ti mos u frikëso

Trego qe um don ti vajzo, veq me mu ti vallëzo
Natën po thu jom e jotja
E jemja je, my favorito (Favorito, Favorito Babe)

Çkado fantazo ketë natë e bojmë ti veç mlejo
Ah sa mprovokon ti çiko
You can be, yes ma e mira

Despacito ose dal-ngadal o ktu në shqiptari
Shqipe krejt durt nalt se zonin du me jau ni
Çiko kalle shoten bashk me çifteli

Afrohu, afrohu, afer ti afrohu
Më puth e dashurohu, lazdrohu, lazdrohu
Natën po thu jom e jotja,
E jemja je my favorito (Favorito, Favorito Babe)

Afrohu, afrohu, afër ti afrohu,
Më puth e dashurohu, lazdrohu, lazdrohu
Ah sa më provokon ti çiko
You can be yes ma e mira






Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet