Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Ramadan Abazi - Nje Vit Te Prita  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/12/2011

2011-12-20T22:09:25

Pjesëmarrëse në

Fest Nota e Artë 2011Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Vit Te Prita" kënduar nga Ramadan Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ramadan Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet