Live Video

Ramadan Abazi - Fjale, Fjale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2016

2016-01-08T05:22:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjale, Fjale" kënduar nga Ramadan Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ramadan Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Abazi: