Ramadan Krasniqi (Dani)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zemra Falet” Nga Dani Dhe Shkurta

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-04-2016]
Këngëtarët e njohur kosovarë Ramadan Krasniqi – Dani dhe Shkurte Gashi kanë publikuar këngën e tyre të re.“Zemra falet” titullohet projekti muzikor që bëri bashkë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun shqiptar.Kënga është nën shoqërinë e klipit, muzikën e së cilës e ka bërë Elephant dhe Arsim Bunjaku. Ky i fundit është përkujdesur edhe për tekstin e këngës.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zemra Falet” Nga Dani Dhe Shkurta

  Ramadan Krasniqi & Shkurte Gashi - Zemra Falet [Teksti dhe Klipi]

Komente 0