Ramadan Krasniqi (Dani)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nje Vit Qe Zemra U Thye” Nga Dani Ft. Yllka Kuqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-01-2015]
Këngëtarët e njohur të muzikës popullore Ramdan Krasniqi & Yllka Kuqi kanë lansuar videoklipin e tyre më të ri me titull "Nje Vit Që Zemra U Thye".

Kënga është e zhanrit baladë, e punuar me tekst dhe muzikë nga Valon Biba, ndërsa orkestrimi është realizuar nga Wirusi.

Videoklipi është punuar në Tiranë nga Max production, gjersa për styling në klip është përkujdesur Valdrin Sahiti.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nje Vit Qe Zemra U Thye” Nga Dani Ft. Yllka Kuqi

  Ramadan Krasniqi (Dani) & Yllka Kuqi - Nje Vit Qe Zemra U Thye [Teksti dhe Klipi]

Komente 0