Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Në Pejë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ti se din peshen e mallit
mos me kërko te ura zallit
Mos me kërko as te gryka
Ku kullosin Lara e syka

Të mart malli veq loto
n'kët qytet mos më kerko
Kot më kerkon rrugëve te vjetra
Unë jam djegur por si letra

Mos më kerko ne lagjen tonë
për qdo gjë shpirt tash është von
e harrove dashurin mos më kërko as njarin

Do të djeg moj por si saq
një kujtim në karagaq
Ka ura gurit kur kalon
Kot e Kot moj më kerkon

Të mart malli veq loto
n'kët qytet mos më kerko
Kot më kerkon rrugëve te vjetra
Unë jam djegur por si letra


Ky tekst u dërgua nga Dani_Fan

Ramadan Krasniqi (Dani) - Në Pejë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Pejë".
3. Video është e këngës "Në Pejë", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 1