Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Kurre S'ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

ta kisha dite qe ti do te jesh tradhetare
une ma mire,mos te kishna lindur fare

krejt cka pata ty ti dhash
riniine time moj ne dore ta lash
cfar te pata qe me ike
gezimet qe i kisha vetem ti mi fike

ku je ti qe te kerkoj
fatin tim une e mallkoj
u largove krejt pa fjale
e m'thoshe te dua vetem ty more djale
nuk me duhesh ti tradhetare
se je e tille se dija fare
shko tash shko mos u ndal
moj katile moj kurrs nuk te fal(2x)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramadan Krasniqi (Dani) - Kurre S'ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurre S'ta Fal".
3. Video është e këngës "Kurre S'ta Fal", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0