Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Sikur Vjet Edhe Si Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

ndoshta je penduar
por vone te ka ra ndermend
2x
smuj met marr me temire kur
ti me tkeq ma kthen

gjeje dikend tjeter
qe te duron ty ma shume
2x
prej ketij momenti
je e lire nga une

refreni2x

sikur vjet edhe sivjet
me tu kthy merak spom jet
jam kah shoh me mire me sy
kur e di qe jam pa ty

II

ndoshta je penduar
por meshire per ty nuk kam
2x
qysh ma vrave zemren
tuj e dite kush jam

gjeje dikend tjeter
qe te duron ty ma shume
2x
prej ketij momenti
je e lire nga une

refreni2x

sikur vjet edhe sivjet
me tu kthy merak spom jet
jam kah shoh me mire me sy
kur e di qe jam pa ty


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Sikur Vjet Edhe Si Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Vjet Edhe Si Vjet".
3. Video është e këngës "Sikur Vjet Edhe Si Vjet", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0