Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - A S'me Thua Cila Je? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

I

a sme thua cila je
nga po vjen e qe me ke
une e kam veq nje deshire
ndalu pak te shoh me mire

refreni 2x

lutjen time pse se degjon
ndalu pak pse nuk ndalon
ku je nis moj pse nxiton
ndale hapin pse vrapon

II

kur tshikoj me dukesh mua
ti je engjell nuk je grua
une e kam veq nje deshire
ndalu pak te shoh me mire

refreni 2x

lutjen time pse se degjon
ndalu pak pse nuk ndalon
ku je nis moj pse nxiton
ndale hapin pse vrapon

Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1995


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0


Ramadan Krasniqi (Dani) - A S'me Thua Cila Je?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A S'me Thua Cila Je?".
3. Video është e këngës "A S'me Thua Cila Je?", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.