Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Flori Te Kisha Mbulu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/07/2012

2012-07-30T09:16:10

Këngë e albumit:

"Për Ty"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Flori Te Kisha Mbulu" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me flori t'kisha mbulu
Veç me m'lujt karshi
Me ma lujt belin e holl
Kisha vdek per ty x2

Ref...x2
Luj moj prizrenase
Ti po din me kall e
Tan rinia kan ra n'hall
Lum kush ka me t'marr

Luje doren posht e lart
O me ritem defit
Tan dynjaja kan me than
Po lun çika e mretit x2

Ref...x2
Luj moj kosovare
Ti po din me kall e
Tan rinia kan ra n'hall
Lum kush ka me t'marr

...Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...