Audio

Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi - Ndal Dushman Faqezi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2013

2013-11-04T13:18:09

Më Shumë Nga

Besim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndal Dushman Faqezi" kënduar nga Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...