A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Emri i Vërtetë:
  • Taulant Ramekaj
  • Vendlindja:
  • Koplik 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Rameka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. RaMeKa A.K.A Taulant Ramekaj beri shkolle deri ne klasen e 7'te, nuk ju dha mundesia qe ta mbaronte shkollen 8 vjecare pasi mbas vitit 1997-1998 te rromujes katastrof te shqiperise Plaku i RaMeKe's vendosi qe te bej nje jete me te qete jasht atdheut.Rameka Ben Pjes Ne Grupin T.B.A [the bloody alboz]. Ne vitin 1999 RaMeKa vuri kembe ne London, England. Beri disa vite shkolle qe te permirsohej anglishtja. Ne vitin 2002 Rameka filloj ket lloj muz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eagleye (Kiameti)

Albboy

Zero

Bohemi

Krimineli

Mali G

Blazer

AK

Tankilla

Ziso


Tags: Rameka, Taulant Ramekaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019