A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Rameka - Ska Me Tba  (Feat. Bezzo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/01/2012

2012-01-25T08:01:57

...................
Na jena 4 veta
Njerz urrejn po qajn me lot
Po na mallkojn kur na vim
Hala po thom ska me TBA
...................

Rameka
...................
........Po qa ndodh mir e din
Me rima d'boj shkruj cke qa zotin nuk din
Veq se flet e sum del fjlat nuk vrasin
100% e di INAT-G plasin
Qyri punt se na shkurt shqipe na jem tunt
Muzik edhe pik si na nuk ka t'shumt
...................
Lyp ti si na po nuk gjen kurkund
Mora kuraja tash ndi fjal t'maja
Hajde te daja se qe ku n'xu belaja
...................
T'spejgol une lojen dhe ski me kuptu
Ti per mu je si terri me driten
Llafet qe po flitet per rameken gjeth diten po shiten
Knej po ta thijn me kritika e dita sjom qaty se kejve ju trushita
...................

Ref; 2 Rameka
...................
Na jena 4 veta
Njerz urrejn po qajn me lot
Po na mallkojn kur na vim
Hala po thom ska me TBA
...................

Bezzo
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019