A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Rameka - Vij Me Djeg


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2015

2015-03-20T18:32:27

.........................................................
Yeee
Shqipet E Pergjakshme
Skeezy
Rameka
.........................................................

.........................................................
Ata qe nuk e din T.B.A nuk shuhen
Inatqort hala me ne po kruhen
E di qe po menoni po neve kurr smun na rrxoni
Kur bohet fjal per ne ju te ton gjelozoni
Ju jeni fallca te na po ispironi
Saher po bona hite ju kejt po domtoni
E hapi vesht ngoj kto sene treja nket shpi
Mos u qo ti kunder neve se permas e kom


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019