Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap Star - Hajdi Hajdi (Feat. Mc Sia & Lyric Master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Moti jom ikon e tash mu perzi mo shoki jem se ja kom merzi hajdi hajdi
Veq a dilini gjall

E tash shoki jem ngo mir qa po tham
Rri ma mir urt e mos vizito spital
Se pun e vogel esht loj me hi

A del ti gjall kurr nuk e di


Ky tekst u dërgua nga Eli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rap Star
Featuring: Lyric Master & Mc Sia
Publikimi: 25/09/2008


Rap Star - Hajdi Hajdi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajdi Hajdi".
3. Video është e këngës "Hajdi Hajdi", por nuk këndohet nga Rap Star.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rap Star:


Komente 0