A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

RapBoy - Heartbroken


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T10:00:03


It's a long time that we try finding the lyrics to "Heartbroken" sung by RapBoy.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from RapBoy attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Kastro Zizo. We wish that's the lyrics you are looking for:

Kastro Zizo do të vijë me një këngë të re shoqëruar edhe me videoklip.
Kënga mban titullin “Heartbroken” që nga anglishtja në shqip përkthehet “Zemërthyer”. Kastro Zizo është bërë pjesë e labelit 360 PM Records dhe ndoshta për këtë arsye edhe kënga e radhës vjen në anglisht, për tu dëgjuar edhe në tregun ndërkombëtar. Në rrjetin social Facebook Kastro ka ndarë me ndjekësit e tij edhe një foto nga kënga që pritet të lançohet së shpejti, siç shprehet dhe vetë ai.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019