Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - A Rabiar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Rabiar".
3. Video është e këngës "A Rabiar", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - A Rabiar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hello Big Brother,
Hello Big Brother,
Hello Big Brother,
Hello Big Brother,

Te presiento hasta en mis suenos,
y en tu juego me voy consumiendo,
eres un gran misterio que a diario tengo que desifrar.

Hello Big Brother,

Tu mirada es como un virus,
que va desnudando todos mis sentidos,
no estas jugando limpio y algun complot ya viene detras.

Entre tu y yo algo extrano de seguro va a pasar,
todo el amor fue el principio de una guerra nuclear

Hello Big Brother,

Desatame o rindete, reinventame o rajate,
si vas a odiarme hazlo pero quiereme a rabiar,
revitame o rebucheme, reviveme o rechazame
si vas a odiarme hazlo pero quiereme a rabiar.

Hello Big Brother,
Hello Big Brother,
Hello Big Brother,
Hello Big Brother,

En tu abrazo navego despacio,
no se si acercarme, no se si alejarme,
no se si estas dormido, no si si hoy estas contra mi,

Hello Big Brother,

Tu mirada es como un virus,
que va desnudando todos mis sentidos,
no estan jugando limpio y algun complot ya viene detras.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet