Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Happy Worst Day

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Happy Worst Day".
3. Video është e këngës "Happy Worst Day", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Happy Worst Day  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Last night you were so in my face
You really are a waste of space
I got to shake you off now
'cause when I'm with you
You're like a super glue

So what if I had another plan
I'm through with you and that's a fact
I don't need to understand you
I'm not in the mood for chapter two

I don't want to be your bleeding Juliet
I don't have to be your Romeo
doesn't matter what you do
better just play dead
Guess what?
It's happy worst day

oh, sha la-la-la
Happy worst day, happy worst day

Shut up you're news is so out of date
No doubt, you're not just running late
I know everything about you
need life support you cant afford

I don't want to be your bleeding Juliet
I don't have to be your Romeo
doesn't matter what you do
better just play dead
Guess what?
It's happy worst day

I don't want to be your bleeding Juliet
I don't have to be your Romeo
doesn't matter what you do
better just play dead
Guess what?
It's happy worst day

So what if I had another plan
I'm through with you and that's a fact
I got to shake you off now
I'm not in the mood for chapter two
(I'm not in the mood for chapter two)

Happy birthday to you
OUCH!


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet