Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Me Canse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Canse".
3. Video është e këngës "Me Canse", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Me Canse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Se muy bien que lo que estas haciendo
Es porque me quieres ver llorar
Si me vieras como estoy sonriendo
Volverias a llamar

Te aseguro que el que esta sufriendo
Por estar conmigo, eres tu
Y aunque a mi tambien me esta doliendo
Ya conozco tu actitud

Tu jugada te salio al reves
¿Que esperabas?
Que por ti me alzara a hablarte

Me canse de tus aires de grande
De tu afan, de querer castigarme
Me canse de tu orgullo a tu madre
Venme a saludar y no me vuelvas mas a buscar

Los consejos de la gente dicen
Que no escuche a mi corazon
Que si ahora quieres verme triste
Nunca me tuviste amor

Te aseguro que el que esta sufriendo
Por estar conmigo, eres tu
Y aunque a mi tambien me esta doliendo
Que flojera de actitud

Tu jugada te salio al reves
¿Que esperabas?, Que por ti me alzara a hablarte

Me canse de tus aires de grande
De tu afan, de querer castigarme
Me canse de tu orgullo a tu madre
Venme a saludar y no me vuelvas mas a buscar

Se muy bien que lo que estas haciendo
Es porque me quieres ver llorar
Si me vieras como estoy sonriendo
Volverias a llamar

Me canse de tus aires de grande
De tu afan, de querer castigarme
Me canse de tu orgullo a tu madre
Venme a saludar y no me vuelvas mas a buscar

Me canse de tus aires de grande
De tu afan, de querer castigarme
Me canse de tu orgullo a tu madre
Venme a saludar y no me vuelvas mas a buscar
Venme a saludar y no me vuelvas mas a buscar


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet