Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Si No Estas Aqui

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si No Estas Aqui".
3. Video është e këngës "Si No Estas Aqui", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Si No Estas Aqui  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00A veces me cuesta aceptar, que un día se va a acabar, que nada de esto es real
Parece una contradicción subirme en un avión sin sentir esa emoción
Preferiría salir a buscarte, mi realidad cotidiana encontrarte
Como un reflejo, saberte mi espejo

Mi corazón, serias mi razón de vivir, no estas aquí
No es mi intención hablar de una historia de amor, si no estas aquí

Me muevo de aquí para aya y sin exagerar las cosas van muy bien
Solo me puedo quejar de mi fragilidad que se esconde otra vez
Preferiría salir a buscarte, mi realidad cotidiana encontrarte
Como un reflejo, saberte mi espejo

Mi corazón, serias mi razón de vivir, no estas aquí
No es mi intención hablar de una historia de amor, si no estas aquí

Como saber si eres tu la que me hace bien, no logro entender
Que hay cosas dentro de mí que puedo esconder y nadie mas ve

Mi corazón, serias mi razón de vivir, no estas aquí
No es mi intención hablar de una historia de amor, si no estas aquí

Si no estas aquí…


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet