Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Reencuentro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reencuentro".
3. Video është e këngës "Reencuentro", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Reencuentro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00te conosi en un lugar menos apropiado
conversamos de ti y de mi y de lo pasado

pro cosas del destino nos encontramos otra
ves
una mira un gesto un abrazo
lo mas lindo que pudo ser creo q ese dia mi corazon
se sintio muchomejoooooooooooooooooooooorrr

con el pasar de los dias enpesamos a salir una
mirada icnotisaba mi corazon yo quede
frio y solo intente seguir

yo esta nervioso y ella un poco dispuesta

te conosi en un lugar menos apropiado
conversamos de ti y de mi y de lo pasado

pro cosas del destino nos encontramos otra
ves
una mira un gesto un abrazo
lo mas lindo que pudo

desde es dia ese dia enpesamos a salir
desde es dia mi corazonnn
desde ese fuiste razon

desde ese dia un beso quizazzzzzzzzzzzzzzz


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet