Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Te Siento

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Siento".
3. Video është e këngës "Te Siento", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Te Siento  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00te veo partir te alejas de mi y no kiero pensar como estare hoy sin ti,en mi abitacion vi tu foto otra ves y no pude ivitar los recuerdos y una lagrima mas derrame te siento serca de mi y sue)o que estas aqui es difisil seguie regresa ami a cada momento te siento... te imajino aqui no lo puedo fingir pues a cada segundo tus besos los vuelbo a sentir buelbe no estar con tigo me duele o no te siento cerca de mi y sue)o ke estas aki es difisol seguir regresa a mi a cada momento te siento cerca de mi y sue)o ke estas aquiya nopuedo seguir te siento por las noches te sue)o aun siento besos en mi piel voy a enloqueser te siento te siento te siento cerca de mi y sue)o ke e stas aki es difisil seguir regresa a mi a cada momemto te siento cerca de mi y sue)o qu estas aki es difisil seguirregresa ami a cada momento te siento.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet