Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Asignatura Pendiente

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asignatura Pendiente".
3. Video është e këngës "Asignatura Pendiente", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Asignatura Pendiente  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Cuántos besos
atrasados demorados
y qué ganas
de tenerte en mis brazos
embriagarnos
de recuerdos tan lejanos...

uh uh

Ahora estás tan cerca
y me vuelve el pasado
la revancha
de un amor nunca empezado
se me escapan
los segundos por tenerte...
aquí a mi lado

Un amor
ganándole al tiempo
un amor
de pasado y de recuerdos
un amor
que nos haga ver esa luz

Te acaricio
y me entregas y te entrego
en tu cuerpo
un alma en celo
como un loco
me sumerjo en el pasado...
y te sueño aquí a mi lado

Aquí estamos
el amor nos hace un nido
y hasta Dios
un guiño eterno
tan sincero
que no hay modo de quebrarnos..
nos encuentra tan enteros

Un amor
ganándole al tiempo
un amor
de pasado y de recuerdos
un amor
que nos haga ver esa luz

Un amor
ganándole al tiempo
un amor
de pasado y de recuerdos
un amor
que nos haga ver esa luz

Un amor
ganándole al tiempo
un amor
de pasado y de recuerdos
un amor
que nos haga ver esa luz

Un amor
verdadero
un amor
tan sincero
Camila: un amor
que nos haga ver esa luz...

Fuente: musica.com


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet