Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Una Peque

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Una Peque".
3. Video është e këngës "Una Peque", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Una Peque  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Todas las canciones
que te hacen soñar alguien
las escribe, perdiendo el miedo a cantar
Si sientes la musica y la cantas con amor
Todo el mundo se une y canta con tu voz

Coro:
Una pequeña voz
puede enseñarte una cancion
Una pequeña voz
que contagia su cancion
y sintiendo la musica que te hace fuerte al cantar
Una pequeña voz
Pone el mundo a cantar

No hay melosias simple ni voz que cante mal
La musica llega siempre y cualquier voz la hace siempre mejor
Si sientes la musica y la cantas del corazon
el mundo te va a escuchar.. ..

Coro:
Una pequeña voz
puede enseñarte una cancion
Una pequeña voz
a la que se unen muchas mas
y sintiendo la musica que te hace fuerte al cantar
Una pequeña voz
pone el mundo a cantar...OoOooo

Una pequeña voz
pone el mundo a cantar
Una pequeña voz
a la que se unen muchas mas
y sintiendo la musica que te hace fuerte al cantar
Una pequeña voz
Pone el mundo aa caantaar..


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet