Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Hoy Que Te Vas

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hoy Que Te Vas".
3. Video është e këngës "Hoy Que Te Vas", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Hoy Que Te Vas  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/06/2009

2009-06-14T16:17:09+00:00

ya no pudria despertar
sabiendo que no estas
no me interesa la vertad
y quiero preguntar
pues los silencios se han vuelto iternos
quando te vas?
porque no aguantaria vivir sin tus labios
y un solo dia mas
me perderia sin tus abrasios
en esta soletad
ya no soporto continuar
me queste la certa
quetu recuerdo y tu mirada
a mis suenos,y a mi cuerpo
hoy que te vas


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet