Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Puedes Ver Pero No Tocar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puedes Ver Pero No Tocar".
3. Video është e këngës "Puedes Ver Pero No Tocar", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Puedes Ver Pero No Tocar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

21/10/2009

2009-10-21T17:13:39+00:00

ya lo ves
ya te olvido con tu adios me abriste mi corason
pero ahora que me ves major quieres pedir perdon
hoy soy fenomenal e me pides regresar
lo que tu deseas lo perdiste algun tiempo
puedo ver y tocar
puedes ver pero no tocar
se que te pierdes y temueres en la tentacion
se que te encieden e no te queman
siento mi amor
hoy mi sigues come un tonto donde a mi me gusta ir se te olvido que no quierias ni salir
es nada emocional,te deje de amar.
lo que tu deseas lo perdiste algun tiempo.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet