Audio

Ready-G - Veni Jem (Version 2)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/03/2012

2012-03-15T18:26:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veni Jem (Version 2)" kënduar nga Ready-G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ready-G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...