Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi - Spanja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spanja".
3. Video është e këngës "Spanja", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi - Spanja  (Feat. Specialisti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Readi

Teksti:

Specialisti

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Specialisti

23/07/2018

2018-07-23T17:25:32+00:00Readi a ke ni per to,shum idiot o
peligroso,mafiozo...le loqko le loqko
njerz folin qka so...

Speci a ke ni per to,shum idiot o
peligroso,mafiozo...le loqko le loqko
njerz folin qka so...

Readi:

Spo thom qe jam Pablo as El Chapo
se e kan flliq e kan flliq do muchacho
Ti ki bishta mas veti Roberto baggio
more ju myti fejki krejt ekipa falls o

nada amigo nada importante
haverat e mi kapin ciferr n'Ali cante
traficante tu nejt si emigrante
tu kry pun tmdhaja,shum t'mdhaja GRANDE

Puta Madre,se per pak me harru
kam qef kur ma bajn uhhh po mir ja ke shilu
skuu skuuuu Scooby-doo skuu skuuuu Scooby-doo
deri von kena ble tash kena nis me gatu...

i di dy gjuh,a don me t'fort a me t'but
jeto i lumtur sja vlen me vujt...
kur vjen puna me gjujt na gjujm sdim me lujt
derdhet gjaku sikur ujt edhe si kerset kerkujt...

ref:
yo soy no pablo amiggo, buken e gojes ta mar
yo soy no dios amiggo, pero te voya matar x2

Specialisti:

Ta kisha thy ekipen n'mes po ekip ski
Pom vjen me kesh kur pot nij don me Keep G
Vim t'lajna desh mu bo shmek kon e ki snij
Pot doket vetja G-Unit, Mista Fifty

Qa t'vyjn ty paret kur i lir sje n'mahall tanen
Tu prit kur vijn tipat me ta hek flamen
E shoh si sot diten kur vijn me gju
Se di sa beson n'zot po shpejt ki me taku

Jom ardh prej Ghettos e ti mfol mu per spllifa
E nese des ain't no Resurrect Friza
E ky kartel plot kartela t'vidhta Mírame
Puta tu madre nuk kena pun na me P#%a

Jasht o nxet, mrena bueno la coca
Krejt dhoma bardh, nuk ka ra bora
Kapim ciferr en madrid pushimet i bojm n'Mallorca
Spanjolle t'forta, LA VIDA LOCA

ref:
yo soy no pablo amiggo, buken e gojes ta mar
yo soy no dios amiggo, pero te voya matar x2


Ky tekst u dërgua nga Floriani
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet