A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Readi - Duki


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/01/2019

2019-01-16T18:00:17

skom hi me ndrru lojen po komplet sistemin
kom hi me ndrru kohen me pastru terenin
itaqat pom vesin qa menon per semin(S4MM)
te El Padrino 2 a ta knu refrenin

Ke ardh prej Tetove me bo foto me Readin
You can’t take a picture, You can’t take a picture
Qysh ke pas qef kur tkom njoftu me rrethin
Si Netflix ki menu qe po she filma
Q*fsha prevarantin, per me shpenzu muzik ja ke vjedh nshpi dukatin
A pot kujtohet vet ma ke kallxu rastin
Um pate thon qe 1 koh tshpis spom flasin
Tani e pate fatin
U njoftove me Destanin
Ja pe hajrin
Se ke te hanger k*rin
Tipi fiksim Ronela Hajatin
Tipit si ti dhipat si ajo sja japin
Ej G do you see yourself?
A ki men, a ki sy, a ki vesh?
Ska lidhje qe ki bo Rolex apet punt i ki lesh apet je i keq hiq mos u ndreq
Sa her ki dasht diqka je lajmru te un
Ti e din qe gjith tkom injoru nmaksimum
Sje gold as platinium
Ka met ardh puna me nejt nshpi me antiplumb

Mu paret sum ndrrojn bro
E kta po i ndrrojn bro
You talk about gun bro
You don’t know
You suck it for fame now se ski kurgjo tanen.
Nuk ki qa me than ma you dont know.
E ti fol per UZI vi me AK gunshit
nese ki shku nalt dije qe ke ardh prej poshtit
trrxojna prej posti jajaja

E ti qe po fol per gun ti kallxom a ki
Je shum fallc G bizhuteri
Ti krizma ke ni
Veq per vitin e Ri
Sje per ket kategori
Qa pom bahesh ti mafi
Ti ke hi nbeef me armiqt e mi, vllazni
Jo qe ke pas najsen me ta po veq mu nqef mem hi
Se nrealitet me ta kurgjo nuk ki
G pom doket shum met thon fmi
Pom doket pak met thon Sabi
Bullshits no more
Je shum i that sikur Nentori pa bor
Bari in dor dhoma 4 meter katror
Ti me gun ke gjujt veq nNintendo naj sorr
asni peder sun ma pastron ket fjalor
Ik q*ju o i gjor Por favor
Kur ke musafir te une pate qef shum me nejt
Po i ke ngre dy tima tka nxan gjumi ke flejt

2x
Kur u bone G me shajt
Kujna kshtu i ki gajt
Ti deri vone ke kajt
Qe stkan marr te dajt

Mu paret sum ndrrojn bro
E kta po i ndrrojn bro
You talk about gun bro
You don’t know
You suck it for fame now se ski kurgjo tanen.
Nuk ki qa me than ma you dont know.
E ti fol per UZI vi me AK gunshit
nese ki shku nalt dije qe ke ardh prej poshtit
trrxojna prej posti jajaja

Diten pa maska
Naten me maska
Diten pa maska
Naten me maska
Aaaa Tvina mrena t hina tbojna helaqa
Me shirita trrethekohet Lagjja
Ti je viktima plus 3 detektiva nvend tngjarjes kan ardh me pa qysh ndodhi vrasja
O demon i vogel me mu o Melaqja
Kur bohet fjal per neve thojn Aj o banda


Ky tekst u dërgua nga Eduart KrasniqiKartolina (2)

2019-01-21 12:34:11
S'kom hi me ndrru lojën
Po komplet sistemin 
Kom hi me ndrru kohën
Me pastru terrenin 
2019-01-18 16:57:52
Mu paret sum ndrrojn bro
E kta po i ndrrojn bro

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019