Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - 1Lutje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tu luta sa mujta per ty un krejt i hupa o luva u smuva kjo dashni koka kon e huja 2x me njanen dor pom shtin me tjetren pom afron je ka mduesh je ka vyn kshtu qe tlutna ti lamrom jes pa fjal jes pa frym kur ma thojn mu emrin tan shpesh u ndam po u rykthim qata zemra po shpreson
Smuna mo, o boll u bo


Ky tekst u dërgua nga Mos ha mutReadi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2022
Teksti: Readi
Produksioni: Readi
Beat/Instrumental: Sykeondatrack
Video Produksioni: Purple PlanetReadi - 1Lutje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1Lutje".
3. Video është e këngës "1Lutje", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Readi:


Komente 0