Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Real Flori - Durt Nalt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Durt Nalt".
3. Video është e këngës "Durt Nalt", por nuk këndohet nga Real Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Real Flori - Durt Nalt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/01/2011

2011-01-28T11:25:32+00:00Pjesa e pare :

U bo gati u bo terr shloja zonin meniher
Hyp nker nshkojm nclub na e kallim si saher
Un rri ulet ti je nkom zonin tem idollizon
Kadal dale zemer tash ky senin ta rrotullon
Stili jot origjinal i marum fenomenal
Dridhe qiko mos u nal qoni kejt durt nalt
Per mu e per kta fol zemer qa tha
Numer njo jem na Bojm boom Na na na
Nal. Zemer leni farefist
Trupi jot o si ni miss numer njo ntop list
Me ni flow bojm show kur na vina bojna wow
Kape luje kalle venin se per ty na bojna wow
Doni me nejt a po doni me pi jena bo high sjena si ti.
Doni qa thoni po doni me pi vina tetona venin me thy.
Jena bo high nat e dit si cdoher me DS BEATS
Dridhu sillu luje ti kalle ti me V.I.P

Refreni :

O sa shum po mkall ki stili jot
O sa shum per ty po derdhi lot
Ti se di se un te dua shum
Shko ku tdush smund te gjesh si un

Pjesa e dyte:

Durt nalt ma shum po afrohesh te un
Je ka sillesh si llokum per ty zemer boj bum
Po vina me havera na ka dera me repera
U bo vera tu thy dera po u kall atmosfera
Bojna wow sjena low kshtu e bojna ket show
A po do a qa po don nuk e di nuk e beson
Jom high mbi nivel foli zemres qa na del
Kape luje kalle venin rrotulloje at bel
Nuk e di se ke prit kadale je tu zhagit
Per mu zemer tu e sill ngoje senin tu e dridh
Stili jot unikat trupi jot u boe HOT
Kado shkojna rrotullojna Femnen ta nxo me ni Hap.
Qe po vi me teton ku po don ku po menon
Adhurus 1 milion me respekt per teton
Kejt thojn jem na Bone zemer ti AHA
Ska si na kadal dal dridhe zemer mos u nal

Refreni :

O sa shum po mkall ki stili jot
O sa shum per ty po derdhi lot
Ti se di se un te dua shum
Shko ku tdush smund te gjesh si un


Ky tekst u dërgua nga Real Flori
Më Shumë Këngë Nga Real Flori:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet