Official Video

Real Mc - Shpreso Pa Prit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/06/2011

2011-06-22T22:53:39

Video Produksioni:

Biggy ImageKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpreso Pa Prit" kënduar nga Real Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Real Mc i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Real Mc:

Më Shumë...