Live Video

Real Mc - Na E Dina Vet  (Feat. L.k.)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2011

2011-07-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kosova Fest 2011Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na E Dina Vet" kënduar nga Real Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Real Mc i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Real Mc:

Më Shumë...