Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mondi - 100K
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100K".
3. Video është e këngës "100K", por nuk këndohet nga Mondi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mondi - 100K Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

The Real Mondi

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Çelik Lipa

Komente

Asnjë Koment

07/06/2021

2021-06-07T18:00:06+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "100K" kënduar nga Mondi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "100K".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN

Muzika: The Real Mondi
Teksti: The Real Mondi
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Çelik LipaMë Shumë Këngë Nga The Real Mondi:


Komente mbi këtë këngë