Më mbaj mend (për 1 muaj)


Redon Makashi - Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika".
3. Video është e këngës "Muzika", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Redon Makashi - Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"C'me Ndodh Pa Ty"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2001

Komente

Asnjë Koment

01/11/2001

2001-10-31T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzika" kënduar nga Redon Makashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mira Konci - Muzika

Edhe yjet perenduan
Ne hapesire larg u treten
Nuk jam vetem
Jam me ty

Pak me shume nga dita ime
Dhe gjithshka nga nata ime
Mi rrembeve
Jam me ty

Jam me TY
E vec ti me ke
Dhe athere kur ndjehem keq
Emocione e ndjenja
Me tinguj I percjell
Dhe bota e madhe
Mbi pianon time zbret

Ku kalonte femijeria
Ku trokiste dashuria
Peshperite jam me ty
dikur loti rrokullisej
E kur shpirti im braktisej
peshperita
Jam me Ty

Vec me ty
Ne tjeter jete
Nuk Frikem
Se mos Vdes

Emocione dhe ndjenjat
Me tinguj I percjell
Dhe bota e madhe
Mbi pianon time zbret

Nje njeri qe lemoshen pret
Dashurine ja fale ti
Nje femije qe paqen pret
Ti ja jep ne pafundesi

Ufo Click - Muzika

Pancho
Uuu shala lala laj popullata HIGH ni qytet ku ka mas shumti inati kur menon per senet qe si ki vrejt senet shkojn shpejt kah rruga e gabume edhe rruga e drejt x2

Ergeni
Jo qe jom profesor e kom pas gjyshin gjezert jom kon apstrakt po ka pesh mat madhe se fjala naj her qe ta kthen disponimin kur e lshon menjen leht ta rikthen kujtimin qe tmungon shpesh´here kjo ka tbeje me stilin storjen fillin jom e rapin rekin e fejkin pidhin gjinja killin e takin ta nalin karrieren ngjys mos met bo hor nipi kur bohesh gjysh

Grippi
duhen ma shum men per mu shoqnu me njerz pa men asi kur vjen na qohmi bohmi tlojmi nven KREJT SISTEMI REN si me majt tash fjalt me pulla me cenzur ninulla hek rrugt me tulla krejt busulla afer tu na djeg kur armata kthehet zhduket data sha figura qelet prap mledhet menimi kur permas po mshelet une skom faj edhe nese ndryshoj un jom qajj

Pancho
Uuu shala lala laj popullata HIGH ni qytet ku ka mas shumti inati kur menon per senet qe si ki vrejt senet shkojn shpejt kah rruga e gabume edhe rruga e drejt x2

Dasi
Okej take it easy kur bojm muzik STOP ulet temperatura ngrihet show bizzi fuck that sa her qe knojm nxihen rret se e bojm muziken per ket planet ata qe jon FLYY e kuptojn shum leht ata qe jon HIGH e din qe...nuk vret shum cekt kur doni me bo muzik me lek je shum strikt nrep fake ngjep I break connect spotin ton week clicken tone click clack..nese je dope une jom crack ..qato mos u prek ntre

Pancho
shoqnia ka rol tmadh sqel pranvera me ni lule nlivadh njeri madh osht ai qe bon per krejt jo qe thot me veti mal krejt se se luj rolin e ..... se kom qef mir mem pa nbot temen gjak shqiptari tash qa kom nevoj mu shpreh a duhet me fol tu mshef met ardh marre se kush je mu bo ai jo qe don me bo me harru se kush je ma mir met thon se kush ke

Pancho
Uuu shala lala laj popullata HIGH ni qytet ku ka mas shumti inati kur menon per senet qe si ki vrejt senet shkojn shpejt kah rruga e gabume edhe rruga e drejt x2

Driton Ajeti - Muzika

Kaloj shum koh qe s'jemi taku gjerat nuk paskan ndryshu por tash me kurr nuk do ta le pas muziken qe shum e du se ne shpirt ritmi me vlon ndjenjat qdoher mi kaplon

REF:kur kendoj gjithmon ndjej knaqsi nje her nje jet jetojm un dhe ti tash kenga mendjen mua ma merr knaqsi si kjo nuk ndjen gjitheher

Qdo ngjyr e saj me ben te kem vaj melodin ne zemer e mbaj veq ti je ajo qe m'argeton per tjeter mendja s'me shkon se ne shpirt ritmi me vlon ndjenjat qdoher mi kaplon

REF 3x kur kendoj gjithmon ndjej knaqsi nje her nje jet jetojm un dhe ti tash kenga mendjen mua ma merr knaqesi si kjo nuk ndjej gjitheher

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë