Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi & Grupi ARB - Lotë Në Shi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Me trishtoka sot kjo kohe
shiu sapo ka filluar
e s'po mundem t'i ndaloj
lotet bashke me shiun bien
I kam , i kam
i kam te shenjta lotet
i kam i kam
i kam te shenjte e dhimbjen ia ndjej
I pelqenin aventurat
rrinim bashke oreve te vona
dhe ne shtrat vetem e gjenim
nga mesnata krejt te lodhur
Ku jam, ku jam,
ku jam pa ty une sonte
pa trupin tend,
pa frymen tende
e kam te vetmen, e kam te vetmen shprese
e me ndihmon, sa here qe ndjehem keq
e ndaj nuk dua e dashur te te humbas
ne jeten time gjithmone e dua prane
Ate e dua prane
ate e dua prane
e kam te vetmen, e kam te vetmen shenjt
e me ndihmon, sa here qe ndjehem keq
e ndaj nuk dua e dashur te te humbas
ne jeten time gjithmone e dua prane
E kam te vetmen e me ndihmon e me ndihmon
E dashur me ndihmo
sa here qe ndjehem keq
E dashur me ndihmo
sa here qe ndjehem keqAkordet:

Am___________________C
Me trishtoka sot kjo kohe
G_______________Am
shiu sapo ka filluar
Am____________________C
e s'po mundem t'i ndaloj
G_____________________Am
lotet bashke me shiun bien
C_____G_____Am
I kam , i kam
C____G___D_______AmA
i kam te shenjta lotet
C_____G_____Am
i kam , i kam
C_____G__D_____________________Am
i kam te shenjt e dhimbjen i'a ndjej
Am_____________C
I pelqenin aventurat
G______D_______________Am
rrinim bashke oreve te vona
Am____________________C
dhe ne shtrat vetem e gjenim
G______F_____________Am
nga mesnata krejt te lodhur
C______G_____Am
Ku jam, ku jam,
C______G_________D
ku jam pa ty une sonte
C____G____Am
pa trupin tend,
C____G___-D
pa frymen tende
_________Am________G_____________D
e kam te vetmen, e kam te vetmen shprese
________Am____G__________________D
e me ndihmon, sa here qe ndjehem keq
___________Am_____G______________D
e ndaj nuk dua e dashur te te humbas
_________Am_______G___________D
ne jeten time gjithmone e dua prane
__________Am
Ate e dua prane
__________Am____G
ate e dua prane
_________Am________G_____________D
e kam te vetmen, e kam te vetmen shenjt
_________Am______G_______________D
e me ndihmon, sa here qe ndjehem keq
_______Am________G____________D
e ndaj nuk dua e dashur te te humbas
_________Am_______G___________D
ne jeten time gjithmone e dua prane
_________Am__________Am___________D
E kam te vetmen e me ndihmon e me ndihmon
Am______________G
E dashur me ndihmo
___________________Am
sa here qe ndjehem keq
Am______________G
E dashur me ndihmo
___________________Am
sa here qe ndjehem keq

Redon Makashi & Grupi ARB - Lotë Në Shi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotë Në Shi".
3. Video është e këngës "Lotë Në Shi", por nuk këndohet nga Redon Makashi & Grupi ARB.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0