Redrum
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 21 Tetor 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Redrum është këngëtar. Redrum është një artist underground, balerin dhe rapper. Emri i tij erdhi nga rrugët. Çdo herë që performonte në rrugë (Gjermani, Berlin) njerëzit që e shikonin, i thonin "e vrave fare" ose "e myte fare", kështu që Redrum vendosi të merrte fjalën "Murder" (Vrasje) dhe ta lexonte mprapsht REDRUM.

Më datë 26 Mars 2019, Redrum publikon videoklipin "Rregullat". Kënga u shkrua nga vetë Redrum.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera