Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rejhana - Rozana Bija ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rozana Bija ime".
3. Video është e këngës "Rozana Bija ime", por nuk këndohet nga Rejhana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rejhana - Rozana Bija ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

15/02/2008

2008-02-15T14:22:55+00:00Nente muaj ne trup te kam mbajt,
e kur te linda bashke me ty kam qajt,
e kishim fatin e trishtuar sa pak te mbajta ne duar,
sa pak te putha kur jam larguar.
Nje pjese e imja ne ty ka mbeet,
si nje engjull do te mbroje,
ne ditet e veshtira,
qe i sjell kjo jet
deri tek dita kur do te takoj
Ref:
Rozanaaaa,
bija ime zemren ma ke copetu,
dhembja ime a e din sa te du,
fshije lotin,
njeriun nuk mund ta ndajme qe bashkon ZOTI

Ref:
Rozanaaa bija ime zemren ma ke copetu,
dhembja ime a e din sa te du.
Besoje parajsen se zoti do ti bashkoj nenen dhe vajzen.
Rozana,
Rozana ouououu
Nente muaj ne trup te kam mbajt,
e kur te linda bashke me ty kam qajt,
e kishim fatin e trishtuar sa pak te mbajta ne duar,
sa pak te putha kur jam larguar.
Nje pjese e imja ne ty ka mbeet,
si nje engjull do te mbroje,
ne ditet e veshtira,
qe i sjell kjo jet deri tek
dita qe do te takoj
Ref:
Rozanaaaa,
bija ime zemren ma ke copetu,
dhembja ime a e din sa te du,
fshije lotin,
njeriun nuk mund ta ndajme qe bashkon ZOTI

Ref:
Rozanaaa bija ime zemren ma ke copetu,
dhembja ime a e din sa te du.
Besoje parajsen se zoti do ta bashkoj nenen dhe vajzen.


Ky tekst u dërgua nga Teuta
Më Shumë Këngë Nga Rejhana:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet