Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhana - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

sonte ti eja tek un te te tregoj se te dua shum te te tregoj se digjem per tyy por me sshum per ata sy.

REF:
sonte po digjem per ty see me pelqejn shum ata sy un vetem tyy te adhuroj dhe shum te dashuroj hhouuh

Sonte mos ngurro te vish tek un un jam ajo qe ty te dua shum dua ta dii se ti a m´dashuron zemren time ty dua ta dhuroj

REF:
Sonte digjem per ty se me pelqejn shum ata sy un vetem ty te adhuroj dhe shum shum tyy te dashuroj.


Ky tekst u dërgua nga Donika


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rejhana
Publikimi: 15/08/2011


Rejhana - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Rejhana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rejhana:


Komente 0